Altın Maske
Altın MaskeKleopatra zamanından beri altın cilt bakımlarında kullanılır. Altın maskesi günümüzde Japonların bulmuş olduğu bir bakım şeklidir.Kristal Derma Maske (Gold Mask) deri altına nüfuz etmesi ve cilt hücreleri metabolizmasını katalize etmek için anında cildi beslemektedir ve böylece nem dengesini onarmakta yardımcı olmaktadır.Aynı anda iltihapların azaltılmasında, aknelerin giderilmesinde ve cildin beyazlatılma - yumuşatılmasında da kullanılır.

Bakımlı ve güzel olmak isteyen kadınların son günlerde denediği maske çeşitlerinden biri de ‘altın maskesidir. Cilde parlaklık veren ve lekelerden arınmasını sağlayan bu maskenin fiyatları biraz pahalı olsada başta Japonya olmak üzere bir çok Avrupa ülkesinde şu sıralar altın maske revaçta. Bir çok güzellik merkezinde bu maske yapılmakta. Sakarya da ise ilk defa KRM Estetik Platform da uygulanmaktadır.

Maskenin içeriği

Maskenin içeriğinde Horninenss yaşlanma, C vitamini ,meyan kökü, Flavonoidler, yulaf Peptid ,Scutellaria özü, Hyaluronik Asit bulunur. Bu maske yüze uygulanır ve bir süre beklenir. Daha sonra masaj yardımıyla 24 ayar altının bulunduğu bu içerik cilde yedirilir.

Altın Maskesinin Faydaları

Yüzdeki nem dengesini düzenler.
Sivilcelerin ( aknelerin) tedavisinde kullanılır.
Cildin parlak ve genç görünmesini sağlar.
Kırışıklıkların giderilmesine ve kırışıklıkların oluşmasını engelemede yararlıdır.
Cilt lekelerine iyi gelir.
Siyah noktaların yok olmasını sağlar.
Cildi pamuksu ve beyaz yapar.
Ölü hücreleri canlandırır.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Erkek İçin Epilasyon
- Epilasyon
- Kavitasyon
- Radyo Frekans
- Elektro Terapi
- Cilt Bakımı
- Kalıcı Makyaj
- Sir Ağda
- Masaj
- Lifting
- Pressoterapi
- Protez Tırnak
- Kaş Tasarımı ve Kirpik Ekleme
 
 
Pro WEB