Kavitasyon
KavitasyonKavitasyon, cildin dış yüzeyine uygulanan ultrasonun yayılması, yağ dokusundaki hücre sıvısında ani ve yüksek basınç değişikliklerine dayanan bir yöntemdir.

Tek seansta 2 - 10 cm incelme!

Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir.

LİPO KAVİTASYON İLE YAĞ ERİTMEDE DEVRİM!

Şu an sistemler içerisinde en gelişmiş, en yeni teknoloji olan ultrason sistemidir. Herkese uygulanabilen kavitasyon cihazı harikalar yaratıyor. Bu yepyeni uygulama bayanların özellikle karın, göbek, basen, sırt ve kol bölgelerine yerleşen yağları başarılı bir şekilde parçalayıp eritirken aynı zamanda da selülitleri yok etmek üzere kullanılıyor.

LİPO KAVİTASYON NEDİR VE NASIL ÇALIŞIR?

Ultrason (ses) dalgalarının kavitasyon etkisi yaratma özelliği vardır. Tüm dünyada kullanılan güvenli bir teknolojidir. Bel, karın, kol ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp eritmek selülitli bölgeleri yok etmek amacı ile ses dalgaları kullanılır. Kavitasyon yöntemi ile hücreler arası boşluklar doldurulur. Genel yapı iyileştirilir, yağ hücreleri arasındaki bağların çözülmesi ile yağ hücrelerinin çeperleri zayıflatılarak sadece hedef bölgedeki adipoz doku parçalanır.

Ultrason (ses) dalgaları çevre dokulara zarar vermeden seçilmiş bölgedeki yağ hücrelerini parçalar. Kişiyi istediği vücut biçimine ulaşmasını sağlayan ilk non-invaziv teknolojidir. Herhangi bir yan etkisi yoktur. İğnesiz, operasyonsuz, ağrısız bir yöntemdir. Kalıcı sonuçlar verir.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Erkek İçin Epilasyon
- Epilasyon
- Radyo Frekans
- Elektro Terapi
- Cilt Bakımı
- Kalıcı Makyaj
- Sir Ağda
- Masaj
- Lifting
- Pressoterapi
- Altın Maske
- Protez Tırnak
- Kaş Tasarımı ve Kirpik Ekleme
 
 
Pro WEB