Lifting
LiftingBayanlar için güzellik her şeyden önce gelir. Herkes hayal ettiği vücut hatlarına kavuşmak, selülitlerinden ve fazla kilolarından kurtulmak, cildinin pürüzsüz ve ışıl ışıl olmasını ister. Fakat hızla geçen zaman, pek çoğumuzun korkulu rüyası olan bölgesel yağlanmaları, selüliti, sarkmaları, kırışıklıkları beraberinde getirir. Peki ekranlarda izlediğimiz, dergilerde okuduğumuz bu yıldızlar zamana nasıl meydan okuyor?

VÜCUT SIKILAŞTIRMA

Aşırı hareketsizlik, çok sık kilo alınıp verilmesi sporu bırakma ya da doğal yaşlanma süreci içinde özellikle karın, kalça, bacak içleri ve kol üstelerinde oluşan gevşeklik ve deformasyonu sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özellikte bir uygulamadır. Yukarıda belirttiğimiz nedenler dışında, kişinin genetik özellikleri açısından da bağ dokusu zayıf olabilir. Dolayısıyla yaşı ilerlemiş bir kişide elastikiyet kaybı daha sık görülmekle birlikte genç bir kişide de bu tür deformasyonlar olabilir.

Vücudumuzda elastikiyet kaybı olup olmadığını anlamının çok basit yöntemleri vardır. Örneğin üst bacak bölümünüzü sıkıştırdığınızda doku sanki bir hamur parçası gibi kıvrılıyor ya da hızlı bir şekilde yürüken kalça ve bacaklarınızın “jöle” gibi hareket ettiğini hissediyorsanız bu o bölümdeki kasların yeterince güçlü olmadığı için deforme olduğunun göstergesidir. Vücut sıkılığının artırılması ve korunması, depolanan yağların yakılması, toksinlerin atılması, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olmak açısından kişiye özel programlar sunarak hiçbir cerrahi müdahalede bulunmadan ve deri altına hiçbir madde enjekte edilmeden sağlıklı bir şekilde KRM Estetik Platform da sonuca ulaştırılmaktadır.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Erkek İçin Epilasyon
- Epilasyon
- Kavitasyon
- Radyo Frekans
- Elektro Terapi
- Cilt Bakımı
- Kalıcı Makyaj
- Sir Ağda
- Masaj
- Pressoterapi
- Altın Maske
- Protez Tırnak
- Kaş Tasarımı ve Kirpik Ekleme
 
 
Pro WEB