Pressoterapi
PressoterapiPressoterapi

Pressoterapi bölgesel zayıflama tedavisi vücudu lenf drenajı yöntemiyle kan dolaşımını hızlandırmak, bölgesel zayıflama ve detoks tedavisi için dizayn edilmiş özel bir basınç tedavisi ve bölgesel zayıflama yöntemidir. Pressoterapi uygulamasında kullanılan ve vücudumuzu saran bir tür giysi, ayaklarımızdan başlayarak kalça, kollar ve karın bölgesindeki basınç noktalarında, özel bir bilgisayar yardımıyla basınç uygulamaktadır. Giysi içerisinde Pressoterapi cihazı olarak bilinen özel bir takım vakum ve pompalar sayesinde cildin altındaki damar ve lenf dolaşımını etkileyerek bir tür detoks ve lenfatik drenaj uygulanmaktadır.

Pressoterapi tedavisinde kullanılan basınç giysisinde 5 adet özel basınç uygulama bölgesi mevcuttur. Bu basınç noktaları kas dokusu, deri altındaki toplardamar ve lenf dolaşımını hızlandıracak şekilde kesintili bir biçimde basınç uygulamaktadır. Pressoterapi uygulaması sırasında basınç ilk olarak ayaktan verilmekte ve baldır, bacak, kalça, karın, göğüs şeklinde yükselerek devam etmektedir. Ortalama olarak Pressoterapi seansı 30 dakika sürmektedir. Bölgesel zayıflama için tatmin edici sonuç almak istiyorsanız en az 2 ay boyunca her hafta en az 1 kez Pressoterapi bölgesel zayıflama seansı uygulaması geçirmeniz gerekmektedir.

Pressoterapi Yönteminin Faydaları Nelerdir?


* Bölgesel zayıflama, kilo verme ve incelme sağlar
* Etkili bir detoks kürüdür. Gençleştirici özelliği vardır.
* Kılcal damarlarda ve lenf sistemindeki kan dolaşımını hızlandırarak varis tedavisinde olumlu sonuçlar aldırır. Varislere karşı kesin çözüm denilebilecek bir uygulamadır.
* Bacak ve basen bölgesinde aşırı kilolardan kaynaklanan su ve yağ toplanmasını tedavi eder.
* Cildin ve bölgesel kilolar olan kısımların daha fazla oksijen alabilmesini sağlar ve bölgesel metabolizmayı hızlandırır.
* Bacak ve kol inceltme yani bölgesel zayıflama yöntemi olarak etki sağlar.
* Cildin gerginliğini ve canlılığını temin eder. Cilt kırışıklıkları ve cilt çatlaklarına kesin çözümdür.
* Bacakları şekillendirerek selülit tedavisi sağlar.
* Lenf drenajı sayesinde çeşitli hastalıklar için çözüm denilebilecek bir uygulamadır. Dolaşım bozukluğu çekenler için iyi bir alternatif tedavi yöntemi olarak bilinir.
* Pressoterapi, selülitlerin doğal yoldan ilaçsız zayıflaması için tavsiye edilen bir bölgesel incelme ve selülit tedavisidir.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Erkek İçin Epilasyon
- Epilasyon
- Kavitasyon
- Radyo Frekans
- Elektro Terapi
- Cilt Bakımı
- Kalıcı Makyaj
- Sir Ağda
- Masaj
- Lifting
- Altın Maske
- Protez Tırnak
- Kaş Tasarımı ve Kirpik Ekleme
 
 
Pro WEB